Collection: HOME PRODUCTS
-
Green Olives With Lemon
Regular price $35.00Regular priceUnit price / perSale price $35.00 -
Grape Leaves jar
Regular price $15.00Regular priceUnit price / perSale price $15.00 -
Black Olive With Labaneh
Regular price $35.00Regular priceUnit price / perSale price $35.00 -
White Cheese 2kilo
Regular price $80.00Regular priceUnit price / perSale price $80.00 -
lemon blossom jam
Regular price $25.00Regular priceUnit price / perSale price $25.00 -
Green Olive Salad
Regular price $35.00Regular priceUnit price / perSale price $35.00 -
GRAPE LEAVES WITH LABANEH AND THYME
Regular price $34.97Regular priceUnit price / perSale price $34.97 -
Green Olive With Labneh
Regular price $35.00Regular priceUnit price / perSale price $35.00 -
Labneh with hot sauce
Regular price $35.00Regular priceUnit price / perSale price $35.00 -
Labneh with Zatar
Regular price $35.00Regular priceUnit price / perSale price $35.00 -
Hot sauce with walnuts and olive oil
Regular price $35.00Regular priceUnit price / perSale price $35.00 -
Green Olive With Thyme
Regular price $35.00Regular priceUnit price / perSale price $35.00 -
MULBERRY JAM
Regular price $24.97Regular priceUnit price / perSale price $24.97 -
Sold outOLIVE OIL 7.50k
Regular price $170.00Regular priceUnit price / perSale price $170.00Sold out -
Orange Jam (420g)
Regular price $25.00Regular priceUnit price / perSale price $25.00 -
Green Olive With Chili
Regular price $35.00Regular priceUnit price / perSale price $35.00 -
Apple Jam (420g)
Regular price $25.00Regular priceUnit price / perSale price $25.00 -
cherry jam
Regular price $25.00Regular priceUnit price / perSale price $25.00 -
Sold outWhole Fig Jam
Regular price $28.00Regular priceUnit price / perSale price $28.00Sold out -
Grilled Green Olives
Regular price $35.00Regular priceUnit price / perSale price $35.00 -
STRAWBERRY JAM
Regular price $24.97Regular priceUnit price / perSale price $24.97 -
WHOLE RED CHILI STUFFED WITH LABANEH
Regular price $34.97Regular priceUnit price / perSale price $34.97


